انتخاب مدل ابرو جدید در کلینیک دیناز

کاشت ابرو تخصصی و طراحی فرم مدل ابرو


اگر مدل ابرو را متناسب با فرم صورت و چشم انتخاب کنید عیب های چشم و فرم صورت کمتر دیده می شوند. مدل و فرم ابرو عیب و نقص های موجود در فرم صورت و چشم را پشت خود پنهان می کند.

البته انتخاب یک مدل و فرم ابرو برای تمامی چهره ها در کلینیک تخصصی کاشت ابرو کار درستی نیست و افراد باید مطابق با فرم صورت و فرم چشم فرم ابروی مناسب با چهره خود را انتخاب کنند.

 

انواع مدل ابرو
انواع و مدل های ابرو

 

انواع مدل ابرو

برای داشتن چهره‌ای زیبا و جذاب به مدل ابرو ی مناسب با حالت و فرم صورت توجه ویژه‌ای داشته باشید چرا که این عامل، تاثیر بسزائی در زیبایی چهره و علی الخصوص چشم‌ها می‌گذارد. البته کاشت ابرو به روش حرفه‌ای نیز مهم است!

 

 • مدل ابروی هشت

مدل ابروی هشتی در گذشته بسیار مد بود به طوری که تمام بانوان ایرانی ابروی خود را مدل هشت طراحی می کردند. این فرم ابرو بسیار نازک بود و در قسمت انتهای ابرو شکستگی داشت. امروزه مدل هشتی پر باب شده و بسیاری از بانوان ابروی خود را مدل هشت پر طراحی می کنند تا چهره آن ها را کمتر از سن واقعیشان نشان دهد‌.

 

 • مدل ابروی کمانی

ابروی کمانی برای تمامی چهره ها مناسب نیست و بسیاری از چهره ها را خشن و ترسناک جلوه می دهد. بنابراین در انتخاب ابروی کمانی باید دقت کنید. این مدل ابرو برای چهره هایی با فرم صورت گرد مناسب است به شرطی که نوک ابرو تیز باشد‌.

ابروی کمانی گرد برای متعادل کردن صورت های بیضی انتخاب ایده آل می باشد و با زاویه دار کردن چانه و کم عرض کردن پیشانی و عریض کردن گونه به چهره تناسب می دهد. ابرو های کمانی پر می توانند صورت های مربعی را تناسب بخشند.

ابرو های کمانی بلند برای چهره های گلابی شکل مناسب بوده و پیشانی را پهن و پهنای چانه را کم تر می کنند. صورت های قلبی شکل پیشانی بلند دارند و ابروی کمانی می تواند پهنای پیشانی را کم تر نشان دهد.

ابروهای بلند پیشانی را کوتاه تر نشان می دهد بنابراین ابروی صورت های مثلثی را باید مدل کمانی بلند طراحی کرد.

 

 • مدل ابروی شمشیری

تاج ابرو های شمشیری پهن می باشد و می تواند چشم ها را گیرا تر و جذاب تر جلوه دهد. ابرو های شمشیری مانند ابروی کمانی مدل های مختلفی دارد و در مدل های پهن، کوتاه و بلند طراحی می شود که انتخاب هر کدام از مدل های این ابرو بر حسب مدل چشم و فرم صورت انجام می گیرد.

 

 • مدل ابروی پهن

اگر ترند های آرایشی سال را دنبال کرده باشید حتما دیده اید که از چند سال اخیر تا به الان ابرو های پرپشت و کشیده و بلند مد شده و بسیاری از زنان و دختران جوان ابرو های خود را مطابق با ترند سال مدل داده اند.

 در گذشته ابرو های نازک و کوتاه و مدل هشتی نازک مد روز بود و چهره را زنانه و شن بالا نشان می داد اما امروزه ابرو های طبیعی و تا حدودی اصلاح نشده مد شده است و ابروی پرپشت و بلند چهره را نچرال و جوان تر جلوه می دهند.

 

 

بیشتر بخوانید : کلینیک تخصصی کاشت مو

 

 

 نکات و ویژگی های مهم در انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو
ویژگی ها و نکات مهم انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو

 

 نکات و ویژگی های مهم در انتخاب مدل ابرو

در انتخاب مدل ابرو بهتر است که به یک سری نکات توجه ویژه ای داشته باشید از جمله :

 

 • فرم صورت

ابرو ها نقش مهم و حیاتی در زیبایی چهره مردان و زنان ایفا می کنند به طوری که اگر مدل ابرو به درستی انتخاب نشود چهره پیر و زشت می شود و در مواقعی می تواند چهره بانوان را خشن و ترسناک جلوه دهد.

انتخاب مدل و فرم ابرویی که با چهره تناسب داشته باشد کار سخت و دشواری نیست‌. فقط کافیست فرم صورت خود را بیابید و متناسب با فرم صورت مدل ابرو  خود را انتخاب کنید.

 

 • فرم چشم ها

در انتخاب مدل ابرو حتما باید فرم چشم ها را مد نظر قرار دهید تا مدل ابرو با فرم چشم تناسب داشته باشد.

 

 • فاصله ابروها

توجه داشتن به فاصله ابروها از دیگر نکات در انتخاب مدل ابرو است.

 

 • بیضی شکل

افرادی که فرم صورت آن ها گرد است باید مدل ابروی خود را به نحوی انتخاب کنند که چهره آن ها از حالت گردی در بیاید و کمی کشیده شود. برای صورت های دایره و گرد باید کمان ابرو بلند باشد و ابرو کمی شکستگی داشته و زاویه دار باشد.

ارتفاع کمان ابرو برای افرادی که فرم صورت آن ها بیضی است باید نسبتا کوتاه باشد و ابرو کمی ملایم و زاویه دار طراحی شود. با این کار چهره افرادی که فرم صورت آن ها بیضی است کمی متعادل و زیبا می شود. ابرو های چهره های بیضی شکل را نباید زیاد فرم دهید و یک قوس خفیف برای متعادل کردن چهره کافی است.

 

 • مربعی شکل

افرادی که فرم صورت مربعی دارند باید برای متعادل شدن چهره خود زاویه و منحنی ابروی خود را بیشتر کنند. این افراد نباید ابروی خود را مدل تخت و شکسته طراحی کنند، چرا که زاویه چهره آن ها بیشتر می شود و تعادل چهره آن ها به هم می خورد.

 

 • مستطیلی شکل

افرادی که فرم صورت آن ها کشیده و دراز است باید برای گرد دیده شدن صورت و پر نشان دادن چهره خود ابرو های بدون کمان و تخت انتخاب کنند.

 

 • قلبی شکل

خانم های که فرم صورت آن ها گرد است باید ابروی خود را پهن طراحی کنند و کمان ابروی آن ها ملایم باشد. افرادی که فرم صورت آن ها قلبی شکل است پیشانی پهن تری دارند و چانه آن ها کمی تیز و لاغر می باشد.

 برای به تعادل رساندن این چهره باید ابرو ها را کمی ضخیم طراحی کرد. ابرو های صاف برای کمک به تعادل رساندن پهنای پیشانی و نازک بودن چانه گزینه ای ایده آل است.

 

 • چشم گرد

چشم های گرد به اندازه کافی درشت و گرد هستند و نباید با انتخاب ابروی نامناسب چشم ها را گردتر نشان داد. ابروی مناسب برای چشم های گرد حالت شکسته و صاف است‌.

 

 • چشم به هم نزدیک

ابرو های با کمان عریض و بلند انتخابی مناسب برای چشم های نزدیک به هم است. این مدل ابرو نزدیکی چشم ها را به هم کاهش می دهد و تناسب زیبایی بین چشم و استخوان ابرو ایجاد می کند. توجه کنید رنگ ابرو چشم های نزدیک به هم نباید تیره باشد و آن را نباید نازک کنید.

 

 • چشم از هم دور افتاده

برای کم کردن فاصله چشم های با فاصله زیاد باید ابرو را به سمت مرکز چشم بکشید تا فاصله چشم ها کمتر شود و چهره شما را ملایم و زیبا تر کند.

 

 • چشم بادامی

افراد چشم بادامی در انتخاب مدل ابرو باید دقت زیادی داشته باشند تا چشم های آن ها تنگ تر به نظر نرسد. این افراد باید ابرو های زاویه دار را انتخاب کنند تا چشم های آن ها گردتر به نظر بیاید.

همچنین رنگ ابرو هم در جذابیت چهره تاثیرگذار است و باید رنگ ابرو های خود را  تیره کنید تا جذابیت چهره شما دو چندان شود.

 

 

پرطرفدارترین مدل کاشت ابرو در کلینیک تخصصی دیناز

 

افراد مختلفی به کلینیک دیناز مراجعه می کنند و مدل چشم و فرم صورت آن ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین مدل ابرو آن ها با یکدیگر تفاوت دارد اما این چند سال اخیر مدل ابرو پر و کشیده مد شده است و بسیاری از بانوان علاقه مند هستند ابرو خود را متناسب با ترند سال نچرال و طبیعی طراحی کنند.

 کلینیک تخصصی دیناز متناسب با ترند سال عمل کرده و  با دستگاه های پیشرفته ابرو های نازک و مدل قدیمی را ضخیم و پرپشت می کند به نحوی که طبیعی جلوه کند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های کاشت ابرو طراحی شده اند که ابرو را به‌طور طبیعی و دائمی طراحی می کنند.

 

 

سخن پایانی

همانطور که مرتب و تمیز بودن ابرو ها چهره بانوان را جذاب تر می کند فرم ابرو هم بر روی زیبایی چهره بانوان تاثیر گذار است. برای اینکه چهره خود را از حالت گردی یا کشیده بودن در بیاورید باید مدل ابروی خود را تغییر دهید.

متخصصان قبل از کاشت ابرو مدل ابرو مناسب با چهره شما را پیدا می کنند و سعی می کنند مطابق با چهره شما ابروی زیبا در عین حال مرتب و هماهنگ طراحی کنند.

 

سوالات متداول

 • چگونه مدل ابرو ی مناسب صورت خود را انتخاب کنیم؟

شما میتوانید با مراجعه به کلینیک دیناز از مشاوران و متخصصان حاذق قبل از انجام کاشت ابرو در کلینیک تخصصی کاشت ابرو مشورت بگیرید و مناسب ترین مدل ابرو با توجه به فرم صورت خود را انتخاب کنید.

 

 • چند نوع مدل ابرو داریم ؟

انواع مدل های ابرو شامل :

مدل ابروی هشت

مدل ابرو شمشیری

مدل ابرو پهن

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *