کاشت ابرو روی زخم

از دیدن جای زخم و بخیه و شکستگی روی ابروهای خود خسته شده اید؟ لوازم آرایشی هم به شما کمکی نمی کند؟ از حضور در جمع ها به این خاطر خودداری می کنید؟ ناامید نباشید. مشکل شما به دست متخصصین ما حل شدنی است. اگر می خواهید معجزه کار ما را ببینید، چند دقیقه وقت صرف کنید و مقاله ما را درباره کاشت ابرو روی زخم بخوانید.

آیا کاشت ابرو بر روی زخم و اسکار امکان پذیر است؟

این سوالی است که اکثر کسانی که با مشکل زخم و اسکار روی ابرو مواجه هستند، می پرسند. گاهی اوقات بر اثر زخم و سوختگی و بخیه بر روی ابرو، موهای این ناحیه از بین می رود. یعنی فولیکول ها و پلاک پوست می میرند و امکان رشد دوباره ابرو وجود ندارد. عمل زیبایی کاشت ابرو در اینجا به داد ابروهای آسیب دیده شما می رسد. با کاشت مجدد فولیکول های زنده به صورت دستی، پلاک پوست شما دوباره زنده می شود تا ابروهایتان دوباره رشد کند.

حالا این سوال مطرح می شود: آیا رشد مجدد ابرو به صورت کامل انجام می شود؟ بر روی پوست سالم امکان رشد مجدد ابرو %۹۰ تا %۹۵ است. اما اگر پوست شما زخم یا سوختگی یا آسیب دیگری داشته باشد، ماجرا فرق می کند. هرچه تخریب بافت و خون رسانی کمتر باشد، این درصد کمتر خواهد شد. اما ناامید نشوید !در بدترین شرایط هم حداقل ۵۰% رشد ابرو را خواهیم داشت. تصور کنید همین ۵۰% چقدر در زیبایی چهره شما موثر است در مواردی که تخریب ناچیز و خون رسانی پوست خوب باشد، تا ۹۰% هم موفقیت خواهیم داشت. پس با کاشت ابرو می توانید دوباره با آیینه آشتی کنید و از دیدن ابروهای سالم خود لذت ببرید.

روش کاشت ابرو در ناحیه اسکار، زخم،
کاشت ابرو در کلینیک دیناز

روش کاشت ابرو در ناحیه اسکار، زخم، شکستگی و بخیه

حتما از شنیدن این که کاشت ابرو بدون بیهوشی انجام می شود خوشحال می شوید. بله، برای این عمل بی حسی موضعی کافی است. در این عمل تعدادی از فولیکول ها و موهای موجود در بانک مو برداشته می شود. معمولا این مو ها از پشت گوش یا پشت سر گرفته می شوند. با کمک دستگاه های پیشرفته، گرافت های مو یکی یکی در ناحیه ابرو کاشته می شوند. گاهی اوقات یک عمل کوچک و جزئی روی ناحیه آسیب دیده انجام می شود تا مشخص شود این ناحیه توانایی پرورش فولیکول های جدید را دارد.

حالا شاید بپرسید آیا از تیغ جراحی یا بخیه استفاده می شود؟ نگران این هم نباشید. ما در کلینیک تخصصی کاشت ابرو دیناز بدون استفاده از تیغ و بخیه با استفاده از پانچ مو را از بانک مو برمی داریم. سپس آن را در حفره های عمیق ناحیه آسیب دیده ابرو می کاریم.

دشواری های کاشت مو در ناحیه زخم و اسکار

کاشت مو یک جراحی بی خطر است. مخصوصا این که روش ما در کلینیک دیناز بدون استفاده از بیهوشی و تیغ حراحی و بخیه است. اما ممکن است عوارضی داشته باشد. البته نترسید. شما حتی یک استامینوفن ساده هم بخورید عوارضی دارد. عوارض بعد از عمل مانند خارش، عفونت و کنده شدن زخم است. ما این عوارض را برای شما به حداقل می رسانیم و بعد از چند روز خواهید دید که این عوارض جزئی ارزش دیدن چنین نتیجه بی نظیری را داشته است.

نکاتی که برای یک کاشت ابرو موفق روی زخم و بخیه بایستی رعایت کنید

در اینجا با نکات مهم برای داشتن یک کاشت ابرو موفق روی زحم آشنا خواهیم شد:

 

بیشتر بخوانید: انجام تخصصی مزوتراپی در کلینیک تخصصی مزوتراپی دیناز

نکاتی که قبل از عمل کاشت ابرو باید در نظر داشت:

 • در جلسات مشاوره و معاینه اولیه، انتظارات خود را از کاشت ابرو به پزشک بگویید. او به شما کمک می کند انتظار واقع بینانه ای از کاشت ابرو داشته باشید.
 • از نظر ذهنی آماده باشید. شب قبل استراحت کافی کنید و روز عمل غذای سالم بخورید تا در حین عمل دچار ضعف و بی حالی نشوید.
 • از سابقه جراحی های زیبایی قبلی خود با پزشک خود صحبت کنید. چنانچه دارو ها و مکمل هایی مصرف می کنید به او بگویید.
 • نکاتی که بعد از عمل کاشت ابرو باید در نظر داشت
 • دو روز بعد از جراحی، روزی یکی دو بار به ناحیه اهدا کننده پماد بزنید.
 • موهای سرتان را از پشت سر بشویید تا ابرو ها خیس نشود.
 • تا ۲ هفته روزی ۳ بار به آرامی پماد جنتامایسین روی ابرو بمالید.
 • برای شستن ابرو ها از مخلوط آب و شامپو بچه استفاه کنید.
 • روزی چند بار آب روی ابرو اسپری کنید.
 • کاشت ابرو فرصتی طلایی برای ترک سیگار شما است. بعد از کاشت ابرو از استعال دخانیات دوری کنید.
 • حواستان باشد که از ورزش های شدید پرهیز کنید. زیرا ورزش های شدید باعث عرق کردن شما می شوند.
 • از آنتی بیوتیک تجویز شده پزشک استفاده کنید.
 • از پوشیدن لباس های زیپ دار و دکمه دار دوری کنید. زیرا اگر این لباس ها را از سر بیرون بیاورید، ممکن است به ابروهای تان گیر کند و به نتیجه کاشت آسیب بزند.
 • بعد از کاشت ابرو از استرس دوری کنید. هرچه آرامش بیشتری داشته باشید و در فضای آرام تری قرار بگیرید، بهتر است.
 • هنگام خواب سر خود را بالا تر از حد معمول قرار دهید.
 • قرار گرفتن در برابر اشعه متقیم خورشید ممنوع.
 • استفاده از لوازم آرایشی ممنوع.
ماندگاری کاشت ابرو روی جای زخم
زیبایی صورت با کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو روی جای زخم، شکستگی، بخیه چگونه است؟

خبر خوب آن که کاشت ابرو یک راه حلی دائمی و ماندگار است. مویی که از فولیکول های کاشته شده رشد می کند دائمی می باشد. می توانید ابروهای خود را مانند ابرو های معمولی اصلاح کنید و تجربه ای شیرین داشته باشید. البته ماندگاری ابرو به فیزیولوژی بدن و تکنیک های پزشک هم بستگی دارد. در کلینیک دیناز پزشکان ما از به روز ترین تکنیک ها استفاده می کنند تا بالاترین ماندگاری را به کاشت ابروهای شما بدهند.

نتیجه گیری مهم در مورد کاشت ابرو روی زخم و اسکار

کاشت ابرو روی زخم می تواند به شما ابرو های طبیعی و زیبا را هدیه کند. ما در کلینیک دیناز با زاویه رویش هر تار موی ابروی شما را در نظر می گیریم. به این صورت مطمئن می شویم که ابرو های شما در جهت طبیعی خود رشد می کنند. در نتیجه، با این کار ظاهری طبیعی را به ابرو های شما می دهیم. در نهایت مطمئن باشید که شما را از این همه تغییر و زیبایی شگفت زده می کنیم.

منبع: surgerygroup ، healthline ، hairsure

کلینیک تخصصی دیناز

سوالات متداول

 • بعد از کاشت ابرو ،ابرو را با چه محلولی می توان شست؟
  برای شستن ابرو ها از مخلوط آب و شامپو بچه استفاه کنید.
 • کاشت ابرو روی زحم ماندگاری دارد؟
  بله کاشت ابرو یک راه حلی دائمی و ماندگار است. مویی که از فولیکول های کاشته شده رشد می کند دائمی می باشد

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *